Must Deliver Hile Mod Apk İndir (v1.7.0)

Must Deliver Hilesi İndir, Must Deliver Hile Mod Apk İndir, Must Deliver Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Must Deliver Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.7.0 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Must Deliver Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan cherrypick games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 11.802 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1.083 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 14 Mart 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Geliyorlar. Dikkatli.. Ol…

Dünyayı Zombi salgınından koruyacak panzehiri bulduk! Sağ kalan herkese bu panzehiri DAĞITMAMIZ GEREKİYOR… Tek bir sorunumuz var: KENDİNE GÜVENİYOR MUSUN?

Hiç durmadan koş ve sağ kalanlara panzehiri ver! ZOMBİ YOK EDİCİ SÜPER HAREKETLERİNİ kullanarak zombileri yok et ve ne olursa olsun yanına yaklaşmalarına izin verme!

◉ Retro Görünümlü, Hızlı ve Çok Çılgın Bir Oyun!
◉ Panzehiri Dağıtırken Zombilerden Kaç ve Onları Yok Et!
◉ Farklı Ortamlarda ve Hava Koşullarında Hayatta Kal!
◉ Onlarca Yeni Karakterin Kilidini Aç ve Süper Hareketlerini Kullan!
◉ Arkadaşlarının Yüksek Puanlarını Geçtikçe Para ve Ödül Kazan!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Must Deliver Hile Mod Apk İndir (v1.7.0) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

5 Comments

  1. Umut Vural 2 Ocak 2018
  2. Onur Karabacak 2 Ocak 2018
  3. Safiye Aslan 2 Ocak 2018
  4. Berkay Özcan 2 Ocak 2018
  5. Bora Özyenice 2 Ocak 2018

Leave a Reply