My Town : Farm Hile Mod Apk İndir (v1.03)


My Town : Farm Hilesi İndir, My Town : Farm Para Hilesi İndir, My Town : Farm Mod Apk Download, My Town : Farm Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

My Town : Farm isimli oyun playstore’da ilgi çekiyor. Akıllı telefon oyun severler açısından beğenisini çekiyor diyebiliriz. İhtiyacımız olan genel kültürü  oyun sayesinde rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en güncel ve güvenli olarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.
1.03 versiyonu ile oldukça eğlenceli olan oyun, isteğe göre ekstra hileli hale getirilmiştir. Oyunda getirilen limitler kaldırılmıştır. Oyunun hileli APK versiyonu hali ayrı zevk verecektir. Zira gayet keyifli ve eğlenceli olmasıyla birlikte, eğitici yanı da sizi motive edecek.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
My Town : Farm Oyunun playstore’da indirilme rakamı 5.000 – 10.000 civarında. Oyunun yapımcısı My Town Games Ltd Muhteşem bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da Oyunu değerlendirenlere baktığımızda 62 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı 9 oya sahip.

“Oyunun Playstore’da Eğitici Kategörisinde yer alması kategöriye yakışmış. Oyunun kendi içinde sağladığı genel kültür, farklı detayları ve ayrıcalıkları bu denli inceleyebileceğimizi görebilirsiniz. Sizin için yapılan, size dair çok daha estetik ve farklı bir ortam yaratan oyun, ayrıcalıkların arasından bir nokta sunuyor. Bu noktalar için daha fazla geç kalmayın. Eğitici oyunların en büyük artısı, geçirdiğiniz zamanın boşa geçmiyor oluşu olacak.”

Play Store Oyun Açıklaması

* Bir kez ödeyin ve Her zaman oynayın + ÜCRETSİZ güncellemeler alın! Reklam ve uygulama içi alışveriş yok *
Hayvanları besleyin, Yumurtaları toplayın, Arı yetiştirin ve tarlaları hasat edin. My Town : Çiftlik kırsal bölgede eğlenmeniz için gerekli her şeyi içerir. Tüm yeni karakterler ile, Çiftlik Evinde ve Tarlalarda oynayın, ahırdaki farklı işleri keşfedin ve çiftçi pazarına uğrayın.
Bağlantılı Oyun – Bu oyun (aşağıda listelenen) diğer My Town oyunları ile bağlantılıdır

ÖZELLİKLER
– Çiftlikte vakit geçirebileceğiniz 6 farklı mekan.
– My Town koleksiyonunuza ekleyeceğiniz yeni karakterler.
– Ne yaparsanız yapın, durumu koruyun, geri döndüğünüzde ilk ayarlarınız aynı kalsın.
– Yeni kıyafetler, Yeni yiyecekler, Huysuz bir kedi, ve etkileşime girebileceğiniz bir sürü eğlenceli öğe.
– Sonsuz oynanabilirlik seçeneği ve son derece uzun oyun süresi.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir