My Town : Haunted House Hile Mod Apk İndir (v1.12)


My Town : Haunted House Hilesi İndir, My Town : Haunted House Para Hilesi İndir, My Town : Haunted House Mod Apk Download, My Town : Haunted House Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

My Town : Haunted House isimli oyun playstore’da ilgi çekiyor. Akıllı telefon oyun severler açısından beğenisini çekiyor diyebiliriz. İhtiyacımız olan genel kültürü  oyun sayesinde rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en güncel ve güvenli olarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.
1.12 versiyonu ile oldukça eğlenceli olan oyun, isteğe göre ekstra hileli hale getirilmiştir. Oyunda getirilen limitler kaldırılmıştır. Oyunun hileli APK versiyonu hali ayrı zevk verecektir. Zira gayet keyifli ve eğlenceli olmasıyla birlikte, eğitici yanı da sizi motive edecek.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
My Town : Haunted House Oyunun playstore’da indirilme rakamı 100.000 – 500.000 civarında. Oyunun yapımcısı My Town Games Ltd Muhteşem bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da Oyunu değerlendirenlere baktığımızda 6.371 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı 325 oya sahip.

“Oyunun Playstore’da Eğitici Kategörisinde yer alması kategöriye yakışmış. Oyunun kendi içinde sağladığı genel kültür, farklı detayları ve ayrıcalıkları bu denli inceleyebileceğimizi görebilirsiniz. Sizin için yapılan, size dair çok daha estetik ve farklı bir ortam yaratan oyun, ayrıcalıkların arasından bir nokta sunuyor. Bu noktalar için daha fazla geç kalmayın. Eğitici oyunların en büyük artısı, geçirdiğiniz zamanın boşa geçmiyor oluşu olacak.”

Play Store Oyun Açıklaması

Işıklar açıkken normal bir ev, ancak ışıkları kapattığınızda oynayabileceğiniz yeni karakterler, keşfedilecek odalar ve yaşanacak maceralar ile dolu bir Perili eve dönüşüyor.
Dost canlısı bir iskeletle küvete girin. Sizi ebeveyn odasında uyuma ve dost canlısı cadımızın gizlendiği tavan arasına giden gizli geçidi bulma cesaretini göstermeye davet ediyoruz.

FANLARIMIZ İÇİN HEYECAN VERİCİ FLAŞ HABER
Tüm oyunlarımızı birbirine bağlamaya başladık! My Town: Perili ev oyunu My Town: Müze oyunu ile bağlantılıdır. Bu demektir ki, iki oyun arasında karakter değiştirebilirsiniz. Böylece bir şövalyenin gelmesini ve cadıyla savaşmasını istiyorsanız, iki oyuna da sahipseniz bu istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÇOCUKLAR VE EBEVEYNLER MY TOWN OYUNLARINI NEDEN ÇOK SEVİYOR?
Oyunlarımız klasik oyuncak ev oyunlarının dijital versiyonudur. Oyunlarımızdaki tek sınır Hayal gücünüz ve Yaratıcılığınızdır.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

6 yorumlar

  1. Hayatımda bu kadar güzel oyun görmedim siz oyunları çok güzel yapıyorsunuz

  2. Apk ile indirin aio dowloader diye bir uygylulama like atin yorumuma

  3. Ya parasiz yapin oynayamyrz sonra my town grapdesnti ucretsiz ypn aslinda her seyi ucretsiz ypn

  4. Tek kek yapamırsun onu gü zeytin bide koltuk koyun

  5. Allah razı olsun My town thank you 1 oyun daha yapın onda büyükler işe gitsin

  6. Peruk nasıl çıkarılıyo ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir