My Town : Pets Hile Mod Apk İndir (v1.07)


My Town : Pets Hilesi İndir, My Town : Pets Para Hilesi İndir, My Town : Pets Mod Apk Download, My Town : Pets Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

My Town : Pets isimli oyun playstore’da ilgi çekiyor. Akıllı telefon oyun severler açısından beğenisini çekiyor diyebiliriz. İhtiyacımız olan genel kültürü  oyun sayesinde rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en güncel ve güvenli olarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.
1.07 versiyonu ile oldukça eğlenceli olan oyun, isteğe göre ekstra hileli hale getirilmiştir. Oyunda getirilen limitler kaldırılmıştır. Oyunun hileli APK versiyonu hali ayrı zevk verecektir. Zira gayet keyifli ve eğlenceli olmasıyla birlikte, eğitici yanı da sizi motive edecek.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
My Town : Pets Oyunun playstore’da indirilme rakamı 5.000 – 10.000 civarında. Oyunun yapımcısı My Town Games Ltd Muhteşem bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da Oyunu değerlendirenlere baktığımızda 113 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı 9 oya sahip.

“Oyunun Playstore’da Eğitici Kategörisinde yer alması kategöriye yakışmış. Oyunun kendi içinde sağladığı genel kültür, farklı detayları ve ayrıcalıkları bu denli inceleyebileceğimizi görebilirsiniz. Sizin için yapılan, size dair çok daha estetik ve farklı bir ortam yaratan oyun, ayrıcalıkların arasından bir nokta sunuyor. Bu noktalar için daha fazla geç kalmayın. Eğitici oyunların en büyük artısı, geçirdiğiniz zamanın boşa geçmiyor oluşu olacak.”

Play Store Oyun Açıklaması

Evcil hayvanları herkes sever ve My Town : Evcil Hayvanlar oyun oynayabileceğiniz birçok hayvana sahiptir. Evcil hayvanlarınıza bakarken fantastik bir macera yaşayın. Hayvan barınağından sevdiğiniz hayvanı alın, hayvanlarınızın sağlığını koruyun ve veterinere uğrayın, hayvan bakım merkezine uğrayarak temizleyin ve hayvan parkında muhteşem görünmeleri için giyim mağazasında hayvanlarınızı giydirin.

Bu oyun My Town : Ev, Perili Ev ve Müze oyunları ile bağlantılıdır, bu demektir ki, karakterlerinizi ve hayvanlarınızı bir oyundan diğerine taşıyarak daha fazla rol oyunu seçeneği elde edebilirsiniz!

ÇOCUKLAR VE EBEVEYNLER MY TOWN OYUNLARINI NEDEN ÇOK SEVİYOR?
My Town oyunları dijital oyuncak ev oyunlarıdır, daha çok boş bir tuvale benzeyen bu oyunlar çocukların her oyunlarında yeni bir oyun veya hikaye üretmesine veya oluşturmasına imkan tanır. Hiçbir reklam yoktur. Tüm My Town oyunları serisi size eğlenceyle dolu olağanüstü bir dünya sunar.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir