Navy Gunner Shoot War 3D Hile Mod Apk İndir (v1.0.7.1)


Navy Gunner Shoot War 3D Hilesi İndir, Navy Gunner Shoot War 3D Hile Mod Apk İndir, Navy Gunner Shoot War 3D Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Navy Gunner Shoot War 3D Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.0.7.1 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Navy Gunner Shoot War 3D Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Tag Action Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 79.376 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,0 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 9.406 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Deniz Piyade Savaş Gücü
Deniz Piyade Savaş Gücü 3 boyutlu modern savaş oyunudur. üst sıralardan ücretsiz bir savaş oyunudur.
Deniz Piyade Savaş Gücü Donanma Savaşı 3D – ücretsiz silah kümesi büyük olan aksiyon oyunudur. Bu aksiyon oyunun görevlerin çeşitliliği ve 3D okyanusun çarpıcı görünümleri çok caziptir. Bu ücretsiz oyun görevlerini gerçekleştirmek için en iyi komando ve donanma, ordu, hava kuvvetleri ve diğer askerleri kullanma fırsatı sağlar. Şehrini ve ülkeni kurtarmak için çılgın maceraya giriş! Görevin – düşmanı darmadağın etmektir. Askeri helikopterle gerçek askeri operasyon elde et ve gerçek bir savaş kahramanı olma şansını yakala!

Düşmanlar deniz üssüne saldırıyor ve en büyük uçak gemleriyle sularına girip şehrine saldırmaya can atıyor. Onlar ülkeni işgal etmeden onları durdurmalısın! Düşman çok güzel donatılmıştır: özel askeri birimleri, Apache helikopterleri, F16 uçakları, deniz savaş gemileri, gelişmiş silahlar vb.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir