Neighbours from Hell: Season 1 Hile Mod Apk İndir (1.4)


Neighbours from Hell: Season 1 Hilesi İndir, Neighbours from Hell: Season 1 Para Hilesi İndir, Neighbours from Hell: Season 1 Mod Apk Download, Neighbours from Hell: Season 1 Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Neighbours from Hell: Season 1 İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
1.4 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Neighbours from Hell: Season 1 Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan THQ Nordic Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 72.277 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 8.972 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

4 yorumlar

  1. Yıllar önce PC’de Oynadığım Oyundu Fakat 5.Bölünden itibaren paralı lütfen tüm bölümleri ücretsiz yapın ?

  2. Daha oyunu görmeden 3 5 tane reklam yiyorsunuz.

  3. Her bölüm değil 5.bölümden satin aldigün zaman bütün bölümler açılıyor yani oyunun full versiyonunu satın almış oluyorsunuz

  4. Oyun çok güzel ama neden diğer bölümler açık değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir