Ninja Rebirth Monster Legend Mod APK İndir İlk Sen Oyna


Ninja Rebirth – Monster Legend APK İndir, Ninja Rebirth – Monster Legend APK, Ninja Rebirth 

En yeni RPG oyunlarından biri ile karşınızdayız. Henüz Google Play uygulaması çıkmadan, bu oyunla tanışma fırsatınız olacak. Sevilen anime Naruto artık sizin kontrolünüz altında. Tüm karakterleri alıp, onları güzelce eğitebilir, harika oyunları oynayabilirsiniz. Ninja Rebirth Monster Legend APK olarak sizlere sunduğumuz bu yeni oyun ile harika zaman geçireceğinize eminiz. Artık Ninja Rebirth’den Kyuubi (Kurama) için tüm hazırlıklarınızı yapın. Eğitimler ve koleksiyonlar bittiğinde bu dokuz kuyruklu tilkiyi çağırabilir ve rakiplerinize karşı amansız bir mücadele verebilirsiniz.

En sevilen Naruto kahraman Ninjalarını eğiterek, onlara özgü taktikleri kullanarak, hazineler toplayın. Lonca savaşları başladığında bu özellikler ile elinizi güçlendirin. Küresel oyun olanakları da sunan oyun, sınırsız bir eğlenceyi size de sunacaktır. Farklı dillerde oynanabilme özelliği bulunan oyun henüz Türkçe olarak yayımlanmadı.

Özel bir grup olarak davranan oyun kurucuları, facebook ve benzer alanlarda size yeni karakterler ve oyunlar hakkında tüyolar da veriyor. Siteden bunları da takip edebilirsiniz. Aşağıda facebook sayfa adresini de bulabilirsiniz.

  • facebook.com/groups/NinjaRebirth olarak giriş yapabilirsiniz.

Ninja Rebirth – Monster Legend Mod APK

Kart savaşına dayalı olan bu oyun, aksiyon ve eğlenceyi de beraberinde getirmekte. Hidden Leaf Village yani Naruto’nun asıl yaşadığı köy ve bu köyde büyük, cesur Ninjalar bulunur. Bu Ninjalar, bir gün kötü düşmanlarla karşılaşacaklarını iyi bilirler ve her gün onlara karşı kendilerini eğitirler. Eğitimlerini iyi ve disiplinli bir şekilde yaparsan bir gün Hokage olma şansın olacaktır. Rock ve Sakura ile eşleşebileceğin en iyi eğitimi ekibine ver.

  • Tüm kahramanları topla ve onları eğitime al

50’den fazla ünlü karakter oyunda yer alıyor. Yakın döğüş ve tank özellikleri için eğitimleri alırken, uzun menzilli saldırılar için de bir Ninja Rogue tusunami gibi olman gerekir.

  • Hayatta kalman için meydan okuman gerekebilir

Ninja Rebirth – Monster Legend İndir oyunu ile her zaman büyük bir savaşın sahnesinde olursun. Savaşın sonuna kadar hayatta kalmak için hızlı ve güçlü olmalısın. Unutma, bu savaşlar sonunda galip gelirsen harika hediyeler seni bekliyor olacaktır.

  • Destansı dokuz kuyruklu canavar modu

Kyuubi’yi yenmek senin için en güzel kazanç olacaktır. Gizli bir hazine seni bu zafer sonrasında bekliyor olacak.

Ayrıca ;

  • PVE zindan efsanesi
  • Takım Sinerjisi
  • Lonca Sistemi
  • Kahraman Enerji çatışması

Tüm bu oyunlar Ninja Rebirth – Monster Legend indir linki ile şimdi senin de yanında olacak. İndirme linkinde bir sorun yaşaman halinde hemen bize haber verebilirsin. Bizde sorunu anında düzeltiriz. Şimdi bu yepyeni oyunu hemen indirebilir, arkadaşlarınla paylaşarak, inanılmaz hikayede ilerleme kaydetmeye başlayabilirsin. Sitemizde benzer ve güzel tüm oyunların APK İndir linklerine ulaşabilirsiniz. Hemen göz atabilirsiniz.

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

The Tribez Beta mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT The Tribez Beta mod APK, The Tribez Beta mod, The Tribez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir