Ninja Turtles: Legends Hile Mod Apk İndir (v1.11.39)


Ninja Turtles: Legends Hilesi İndir, Ninja Turtles: Legends Hile Mod Apk İndir, Ninja Turtles: Legends Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Ninja Turtles: Legends Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.11.39 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Ludia Inc. Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Ludia Inc. Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 307.409 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 33.345 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Gülka Nəhmədova

    Oyun donuyor sonra tekrar başlamak zorunda kalıyorum ancak 5 yildiza uygun harika oyun oyuzden 5yildiza layık ????bravo

  2. Begüm ve Utku Maceraları

    Ben bunun çizgi film izliyorum tam bir harika oyunda 10 numara 5 yıldız yapmışlar

  3. Bartucan Gaming

    Çok güzel n Bir oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir