One More Brick Hile Mod Apk İndir (1.4.0)

One More Brick Para Hilesi İndir, One More Brick Hile Mod Apk İndir, One More Brick Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında
One More Brick ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
1.4.0 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

Bağımlılık yapıcı etkisiyle dikkat çeken One More Brick, tuğlaları yok edip yüksek puanlara ulaşmanız gereken bir mobil oyundur. Birbirinden farklı özel güçleri kullanabileceğiniz oyunda eşsiz bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Stratejik taktikler geliştirmeniz gereken oyunda zamanı en güzel şekilde kullanmanız gerekiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz oyunda özel yeteneklerinizi de kullanabiliyorsunuz. Nişancılığınızı konuşturmanız gereken oyunda toplarla tuğlaları kırıyorsunuz.

One More Brick oyunu birçok farklı aşamadan oluşan oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Android oyunlar arasında en sevilenlerden biri olan blok kırma oyununda Fabrika, Orman, Çöl, Şehir, Volkan ve Uzay başta gelmek üzere 10’dan fazla farklı mekanda mücadele edersiniz. Normal, ender ve Efsanevi seviyelerinde yarışacağınız bu keyifli blok kırma oyununu sitemizden APK olarak indirebilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
One More Brick Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Rifter Games ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 44.139 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 1.224 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
One More Brick Hile Mod Apk İndir (1.4.0) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

7 Comments

  1. Omer Yasin 15 Kasım 2017
  2. Yunus Emre 15 Kasım 2017
  3. esin keser 15 Kasım 2017
  4. Nuh EKERBİÇER 15 Kasım 2017
  5. emine gökçel 15 Kasım 2017
  6. Recep DOĞAN 15 Kasım 2017
  7. kenan genc 15 Kasım 2017

Leave a Reply