One More Dash Hile Mod Apk İndir (v1.04.06)


One More Dash Para Hilesi İndir, One More Dash Hile Mod Apk İndir, One More Dash Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

One More Dash isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
1.04.06 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

One More Dash Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan SMG Studio gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 22.894 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 1.621 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 29 Haziran 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

İlerle – Topla – Öl – Tekrarla.
Zamanlama hakkında aldatıcı olan basit bir oyun.
One More Lıne yapımcılarından
Basit ve yoğun oynanabilirlik.
Onlarca açılabilir renk teması ve avatar içeren şık tasarım.
Oyunu seviyor, fakat reklamlardan nefret mi ediyorsunuz? Tek bir uygulama içi satın alma ile reklamlardan kurtulun. Bu kadar basit.

Oyundan Görüntü

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Emirhan Canbaz

    Çok güzel bağımlılık yapıyor Çok iyi oynaması zevkli

  2. Kayra-Kaan Online

    Ortalama One more line daha iyi.

  3. Eh Ama çok guzel!!

  4. Çok güzel ? Oyun çok güzel tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir