Pacific Rim Hile Mod Apk İndir (1.9.6)


Pacific Rim Hilesi İndir, Pacific Rim Hile Mod Apk İndir, Pacific Rim Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Pacific Rim Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.9.6 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Pacific Rim Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 17.591 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,0 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1.884 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

8 yorumlar

 1. ibrahim ülger

  Geliştirmesi lazım Hep aynı yaratıklar var biraz değişiklik yapabilir görselleştirme biraz daha iyi olması lazım ve jaggerlarında hareket kabiliyetinin değişiklik olması daha iyi olurdu oyun parasıda biraz daha verimli olursa süper olur

 2. Sacma Blood &glory tarzında bir oyun olmuş bence yetersiz değmez almaya

 3. tozel i. polat

  kotulemeuin cok guzel

 4. Very bad 🙁

 5. Oyun fena değil. Grafikler biraz daha iyileştirilebilir. Fakat para vererek satın aldığımız oyunda sürekli reklam çıkıyor. Bu reklamlarda oyundan soğutuyor malesef

 6. Oyun fena değil. Grafikler biraz daha iyileştirilebilir. Fakat para vererek satın aldığımız oyunda sürekli reklam çıkıyor. Bu reklamlarda oyundan soğutuyor malesef

 7. J7 Oyun başta açılıyordu şimdi artık açılmıyor yardım edin

 8. İndirilmesi gereken bir oyun. Bence güzel olmuş oyun çok yer de kaplamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir