Paper Toss Boss Hile Mod Apk İndir (2.0.4)


Paper Toss Boss Para Hilesi İndir, Paper Toss Boss Hile Mod Apk İndir, Paper Toss Boss Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Paper Toss Boss ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
2.0.4 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Paper Toss Boss Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Backflip Studios ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 266.749 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 17.168 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

2 yorumlar

  1. Güzel bir oyun… Güzel bir oyun . Günlük yaşantımda oynayabileceğim güzel bir oyun, ve önceki oyuna göre daha iyi çünkü bu oyunda satın alma ve en önemli BOS var.

  2. Oyun ürüz var indirme yin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir