PAW Patrol: Rescue Run HD Hile Mod Apk İndir (v3.7)


PAW Patrol: Rescue Run HD Hilesi İndir, PAW Patrol: Rescue Run HD Para Hilesi İndir, PAW Patrol: Rescue Run HD Mod Apk Download, PAW Patrol: Rescue Run HD Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

PAW Patrol: Rescue Run HD isimli oyun playstore’da ilgi çekiyor. Akıllı telefon oyun severler açısından beğenisini çekiyor diyebiliriz. İhtiyacımız olan genel kültürü  oyun sayesinde rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en güncel ve güvenli olarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.
3.7 versiyonu ile oldukça eğlenceli olan oyun, isteğe göre ekstra hileli hale getirilmiştir. Oyunda getirilen limitler kaldırılmıştır. Oyunun hileli APK versiyonu hali ayrı zevk verecektir. Zira gayet keyifli ve eğlenceli olmasıyla birlikte, eğitici yanı da sizi motive edecek.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
PAW Patrol: Rescue Run HD Oyunun playstore’da indirilme rakamı 10.000 – 50.000 civarında. Oyunun yapımcısı Nickelodeon Muhteşem bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da Oyunu değerlendirenlere baktığımızda 589 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 2,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı 295 oya sahip.

“Oyunun Playstore’da Eğitici Kategörisinde yer alması kategöriye yakışmış. Oyunun kendi içinde sağladığı genel kültür, farklı detayları ve ayrıcalıkları bu denli inceleyebileceğimizi görebilirsiniz. Sizin için yapılan, size dair çok daha estetik ve farklı bir ortam yaratan oyun, ayrıcalıkların arasından bir nokta sunuyor. Bu noktalar için daha fazla geç kalmayın. Eğitici oyunların en büyük artısı, geçirdiğiniz zamanın boşa geçmiyor oluşu olacak.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir