Payback 2 The Battle Sandbox APK İndir


Payback 2 APK, Payback 2 The Battle San apk indir, Payback 2 The Battle Sandbox APK

Payback 2 The Battle Sandbox APK indir

Hiç şöyle görev ve kurallarla dolu olmayan, tamamen istediğinizi yapabildiğiniz bir oyun istediğiniz oldu mu? Eğer öyle ise tam yerine geldiniz. Çeşitli itibarlı sitelerden ödüller toplayan Payback 2 ile yapamadığınız hiçbir şey yok. Tank savaşlarından helikopter yarışlarına, normal görevlerden çete savaşlarına kadar. Sayısız kritik ve oyuncudan olumlu yorumlar almış bu oyunu henüz denemediyseniz çok şey kaybediyorsunuz. Hemen siz de çok beklemeden Payback 2 APK 2020 linkine tıklayarak indirin. Sorunsuz kontrolleri, bağımlılık yapıcı oynanışı ve eğlencenin hiç düşmediği görevleri sayesinde oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sanarsınız ki GTA oyunları telefonunuza geldi.

 

Payback 2 The Battle Sandbox APKOyunun Heyecan Verici Özellikleri

  • Çeşitli Görevler: 50’den fazla görev etkinlikleri. Devasa çete savaşlarından roket araba yarışlarına, helikopter yarışmalarından silahlı soygunlara. Hepsi ve daha fazlası burada.
  • Dünyaya Karşı Savaş: Binlerce oyuncu içinde arkadaşlarınla savaş. Google Play desteği, lider tablosu, özene bezene hazırlanmış çoklu oyuncu özelliği ile bu oyunu elinden bırakamayacaksın.
  • Saatlik, Günlük ve Haftalık Yarışmalar: Liderlik tablosunda öne geçerek etkinlik sıralamalarında adını en üste yazdır ve diğer oyunculara fark at. Payback 2 The Battle Sandbox APK indirin.
  • Yüksek Tekrar Oynanabilirlik Değeri:  Oyunun 7 farklı şehri, 9 oyun modu, çeşitli silah ve araçları kullanarak özel modda kendi etkinliklerini oluştur. İmkânlar sana sunuluyor, tek yapman gereken yaratıcılığını konuşturmak.

"<yoastmark

Payback 2 2.104.7 MOD APK

Çoğu benzer bilgisayar oyunlarında bile görülmemiş seviyede özgürlük, eğlence ve yeniden oynanabilirlik dolu bir oyun. Apex Designs Entertainment Ltd yapımı bu açık dünya oyunu, yapımcılar tarafından sürekli güncellenmektedir. Play Store içerisinde 800.000’in üzerinde indirme alan bu oyun, çift parmaklı kontrol sistemi sayesinde oynaması çok rahat. Sık sık güncelleme alıp hata düzeltmeleri eklenen ve oyuna yeni paketler gelen bu oyunu herkesin denemesi gerekiyor. Bir milyona yakın oyuncudan 5 üzerinden 4,3 puan almış bir oyun. Siz de indirmek için Payback 2 APK İndir linkine tıklayın. Oynamaya başladıktan sonra bir milyona yakın kullanıcın bu oyuna neden bu kadar yüksek puan verdiğini kolayca anlayacaksınız. Hepinize şimdiden iyi oyunlar ve eğlenceli yıkımlar dileriz.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir