Photomath Mod Apk İndir (v3.0.1)


Photomath İndir, Photomath İndir, Photomath Mod Apk Download, Photomath Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Uygulamayı İndirin

Photomath isimli Uygulama playstore’da ilgi çekiyor. Akıllı telefon Uygulama severler açısından beğenisini çekiyor diyebiliriz. İhtiyacımız olan genel kültürü  Uygulama sayesinde rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en güncel ve güvenli olarak Uygulamayı rahatlıkla indirebilirsiniz.
versiyonu ile oldukça eğlenceli olan Uygulamada getirilen limitler kaldırılmıştır.  Zira gayet keyifli ve eğlenceli olmasıyla birlikte, eğitici yanı da sizi motive edecek.

İstatiklerle Uygulamayı Değerlendirdik.
Photomath Uygulamasının playstore’da indirilme rakamı 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Uygulamanın yapımcısı Photomath, Inc. Muhteşem bir Uygulama ortaya çıkartmış.
Playstore’da Uygulamayı değerlendirenlere baktığımızda 445.728 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü oy veren Uygulama severlerin sayısı 21.212 oya sahip.

“UygulamanınPlaystore’da Eğitici Kategörisinde yer alması kategöriye yakışmış. Uygulamanın kendi içinde sağladığı genel kültür, farklı detayları ve ayrıcalıkları bu denli inceleyebileceğimizi görebilirsiniz. Sizin için yapılan, size dair çok daha estetik ve farklı bir ortam yaratan Uygulama, ayrıcalıkların arasından bir nokta sunuyor. Bu noktalar için daha fazla geç kalmayın. Eğitici Uygulamalarının en büyük artısı, geçirdiğiniz zamanın boşa geçmiyor oluşu olacak.”

Play Store Uygulama Açıklaması

Kameranızı bir matematik problemine doğru tutun, Photomath ayrıntılı adım adım yönergelerle yanıtı hemen göstersin.

Photomath şunları sunuyor:
∙ Kamera hesap makinesi
∙ El yazısı tanıma
∙ Adım adım yönergeler
∙ Akıllı hesaplayıcı
∙ Grafikler (YENİ)

Photomath aritmetik, tamsayılar, kesirler, ondalık sayılar, karekökler, cebirsel denklemler, lineer eşitlikler/eşitsizlikler, ikinci dereceden eşitlikler/eşitsizlikler, mutlak eşitlikler/eşitsizlikler, denklem sistemleri, logaritmalar, trigonometri, üstel logaritmik fonksiyonlar, türevler ve integralleri desteklemektedir.

Uygulamadan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir