Planet Diver Hile Mod Apk İndir (v2.4)


Planet Diver Para Hilesi İndir, Planet Diver Hile Mod Apk İndir, Planet Diver Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Planet Diver Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
2.4 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Planet Diver Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 500 – 1.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Fabraz Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 21 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 0 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Ocak 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.2 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir