Platypus Evolution – Crazy Mutant Duck Hile Mod Apk İndir (v1.5)


Platypus Evolution – Crazy Mutant Duck Game Para Hilesi İndir, Platypus Evolution – Crazy Mutant Duck Game Hile Mod Apk İndir, Platypus Evolution – Crazy Mutant Duck Game Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Platypus Evolution – Crazy Mutant Duck Game isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
1.5 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Platypus Evolution – Crazy Mutant Duck Game Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Tapps Games gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 116.087 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 6.893 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 12 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

 

Oyundan Görüntüler

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

2 yorumlar

  1. İneklisinide oynadim Cok guzel ineklisinide oynadim bitirdim

  2. Elif sena Baltacı

    Mükemmel Bayıldııııımmmmmmmmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir