PUBG Mobile Apk İndir (v1.12.0)


PUBG Mobile Para Hilesi İndir, PUBG Mobile Hile Mod Apk İndir, PUBG Mobile Mod Apk Download Sayfasındasınız.

PUBG Mobile Yayınlandı!
Bluehole tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu PUBG, son dönemin ilgi gören oyunlarından. YouTuber’lar, profesyonel ve amatör oyuncuların en çok oynadığı oyunlardan biri olan PUBG, mobil platforma nihayet geldi. PUBG mobil versiyonu yapımcı firma ile işbirliği yapan Tencent Games’e ait. Hem Android hem de iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak açılmış durumda ancak henüz beta aşamasında olduğundan uygulama mağazalarında herkesin erişimine açık değil.

Oyun Hakkında
PUBG Mobile Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
PUBG Mobile Playstore’de Aksiyon kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 1.046.386 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 75.209 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 11 Şubat 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyun Hakkında Bilgilendirme

PUBG Mobil Oyunu iOS Cihazlara Nasıl İndirilir?
PUBG mobil versiyonu şu an için sadece Çin Apple App Store’da yer alıyor. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken Çin App Store hesabı açmak

PUBG Mobil Oyunu Nasıl Oynanır?
PUBG mobil oyunu Android / iOS cihazınıza indirdikten sonra oynayabilmeniz için WeChat hesabınızla giriş yapmanız gerektiğini tekrar hatırlatayım. PUBG mobil oyunu başlattığınızda menü ekran seçiminde WeChat giriş’i (yeşil buton) seçip erişim iznini kabul ettiğinizi belirterek PUBG mobil hesabınızı oluşturuyorsunuz. Hemen ardından karakter oluşturma ekranı geliyor.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir