Puzzle Fighter Hile Mod Apk İndir (v2.0.1)


Puzzle Fighter Hilesi İndir, Puzzle Fighter Para Hilesi İndir, Puzzle Fighter Mod Apk Download, Puzzle Fighter Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Puzzle Fighter İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
2.0.1 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Puzzle Fighter PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan CAPCOM CO., LTD. Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 11.102 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 1.150 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Özdemir Eroğlu

    Kontrol düzeltirsin süper olur

  2. Özdemir Eroğlu

    Kontrol düzeltirsin süper olur

  3. Eşleştirme sistemi leş gibi, ne bir tutorial var oyunu anlaşılır kılmak için ne de yardımcı materyal, böyle potansiyelli bir hikayeye böyle leş bir gameplay yapılmamalı, iğrenç

  4. 100 +329 mb nedir lan ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir