Queen of Drama Hile Mod Apk İndir (v1.0.7)


Queen of Drama Hilesi İndir, Queen of Drama Para Hilesi İndir, Queen of Drama Mod Apk Download, Queen of Drama Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Queen of Drama İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.1.4 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Queen of Drama PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Integra Games Global OU Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 5.044 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,8 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 59 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

BU MUHTEŞEM EŞLEŞTİRME OYUNUNUN EN İYİSİ SEN OL!
Başarıya giden yolda maskeleri eşleştirerek ve değiştirerek Tiyatro Kraliçesi olmaya çalışan Quinn’ e yardım et. En iyi oyuncu olmak için bu harika oyunu ister tek başına oyna istersen de kimin en yüksek puan alacağını görmek için arkadaşlarınla! Bu yeni match-3 oyununda bol eğlence ve bir sürü seviye seni bekliyor. Violetta’ya tiyatronun gerçek yıldızının kim olduğunu göster! Queen of Drama tamamen ücretsiz bir oyun fakat ekstra can veya hamle gibi bazı oyun içi nesnelere ödeme yaparak sahip olabilirsin.
 Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir