Ramboat – Jumping Shooter Game Hile Mod Apk İndir (v3.17.2)


Ramboat – Jumping Shooter Game Hilesi İndir, Ramboat – Jumping Shooter Game Hile Mod Apk İndir, Ramboat – Jumping Shooter Game Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Ramboat – Jumping Shooter Game Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.17.2 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Genera Games Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Genera Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 107.618 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 5.549 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 9 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Ramboat: Ateş et ve çizgi, çarşı, atıcı ve koşucu oyunlarının türlerini benzersiz şekilde harmanlayarak çılgınca hareket ve sonsuz maceralarla en iyi oyunu üretiyor. Mambo ve güçlü kahraman kahramanlarını, yüzlerce düşmantan kaçmak, atlamak ve mümkün olduğunca çabuk kaçmak için son derece güçlü silahlar atarken en pitoresk el sanatlarının arkasında yardım edin. Koşmak ve öldürmekten hoşlanıyor musun? Atlamak ve ateş etmek için bağımlı mısınız? O zaman Ramboat’I SEVGİ EDECEĞİNİZ!

Bir topçu asker, paraşütçü, roketatar ve düşman denizaltısından kurtulun, üzerlerindeki tüm toplarınızı boşaltınca bir kurşun yağmurundan kurtulun. Koşarken, silahlarınızı, gemilerinizi ve istatistiklerinizi yükseltmek için ateş gücünüzü artırmak için güç yükseltin ve paraları toplayın.

Kaçışınız başlar, ancak düşmanlarınız kolayca gitmene izin vermez .

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. Furkan Ayhan

    Oyun çok güzel arkadaşlar indirin tavsiye ederim kefilim

  2. Hakan Murat KILINCOGLU

    + Çok güzel oyun – kaldıgı yerden devan ederse daha güzel olur

  3. Sinir bozucu

  4. Hamza ERDAŞ

    Yeni harita,yeni karakterler ve daha çok level gelirse tadından yenmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir