Rebuild 3: Gangs of Deadsville Hile Mod Apk İndir (v1.5.3)


Rebuild 3: Gangs of Deadsville Para Hilesi İndir, Rebuild 3: Gangs of Deadsville Hile Mod Apk İndir, Rebuild 3: Gangs of Deadsville Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Rebuild 3: Gangs of Deadsville adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
Oyunun   versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Rebuild 3: Gangs of Deadsville Play Store’da Strateji Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 50.000 – 100.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Northway Games gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 4.282 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 84 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 29 Haziran 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

4 yorumlar

  1. Abdullah Topcu

    İndir oyna 5 yıldız sende vereceksin 🙂 parasını hak ediyor.

  2. Devs!! Graphical bug Samsung Galaxy Tab 4 ** android 5.0.2 ** when i set the graphic quality to high survivors task icons on map not shown properly ** no performence issues otherwise ** note: i have the game on pc its great game i will change my rating to 5 star after fix ** i support you guys **

  3. Devs!! Graphical bug Samsung Galaxy Tab 4 ** android 5.0.2 ** when i set the graphic quality to high survivors task icons on map not shown properly ** no performence issues otherwise ** note: i have the game on pc its great game i will change my rating to 5 star after fix ** i support you guys **

  4. Canberk Kaygan

    Normalde ben de Türkiye’deki hemen her oyuncu gibi mobil oyunlara bu kadar para vermeye yatkın biri değilim. Bu oyun için denemek istedim, zira bu oyunun ilk versiyonu olan rebuild 1’i webte flash oyun olarak ücretsiz oynamak mümkündü ve oyun harikaydı. Rebuild 3 ise gerçekten strateji – rpg severler için biçilmiş kaftan. Şöyle diyeyim, ps3’te 100lerce lira verdiğim oyunlar yerine oturup telefonda bu oyunu oynadım 2 hafta. 10/10.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir