Rebuild 3: Gangs of Deadsville Hile Mod Apk İndir (v1.5.3)APK NASIL KURULUR
Rebuild 3: Gangs of Deadsville Hile Mod Apk İndir (v1.5.3) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   DOSYAYI İNDİR APK NASIL KURULUR Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir Oyunun …

4 yorumlar

  1. Abdullah Topcu

    İndir oyna 5 yıldız sende vereceksin 🙂 parasını hak ediyor.

  2. Devs!! Graphical bug Samsung Galaxy Tab 4 ** android 5.0.2 ** when i set the graphic quality to high survivors task icons on map not shown properly ** no performence issues otherwise ** note: i have the game on pc its great game i will change my rating to 5 star after fix ** i support you guys **

  3. Devs!! Graphical bug Samsung Galaxy Tab 4 ** android 5.0.2 ** when i set the graphic quality to high survivors task icons on map not shown properly ** no performence issues otherwise ** note: i have the game on pc its great game i will change my rating to 5 star after fix ** i support you guys **

  4. Canberk Kaygan

    Normalde ben de Türkiye’deki hemen her oyuncu gibi mobil oyunlara bu kadar para vermeye yatkın biri değilim. Bu oyun için denemek istedim, zira bu oyunun ilk versiyonu olan rebuild 1’i webte flash oyun olarak ücretsiz oynamak mümkündü ve oyun harikaydı. Rebuild 3 ise gerçekten strateji – rpg severler için biçilmiş kaftan. Şöyle diyeyim, ps3’te 100lerce lira verdiğim oyunlar yerine oturup telefonda bu oyunu oynadım 2 hafta. 10/10.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir