Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir, Red Ball 3 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında
Red Ball 3 ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.

Oyunda, kontrol ettiğimiz karakter bir kırmızı top. Bu topumuz ile büyük bir maceraya atıldığımızı söyleyemeyiz en azından oyunun başlarında. Fakat, birkaç dakikadan sonra oyunun eğlencesi katlanmaya ve daha da zorlaşmaya başlıyor.

Onlarca türden zorlu düşmanın karşımıza çıktığı bu oyunda kimi zaman büyük silahlardan da kaçmak zorunda kalacağız. İşte oyunun eğlencesi de buralarda başlıyor.

Denizde, ormanda, kumda gitmeniz gerekirken kimi zaman havada yuvarlanmak zorunda kalacaksınız. Bunun gibi pek çok bölüm haritası da oyunda yer almaktadır.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Red Ball 3 Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan HeroCraft Ltd. ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 16.980 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 2.370 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Değerlendirme

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

3 Comments

  1. 15 Kasım 2017
  2. 15 Kasım 2017
  3. İsmail Akdeniz 15 Kasım 2017

Leave a Reply