REDCON Hile Mod Apk İndir (v1.3.0)


REDCON Para Hilesi İndir, REDCON Hile Mod Apk İndir, REDCON Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

REDCON adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Yüksek teknolojiye sahip ekipler ile savaşmak sizce çok heyecan verici olmaz mıydı? Onlarca farklı düşman ile karşılaşacak ve hepsine karşı farklı bir strateji uygulayacaksınız. Oyun bölümler halinde ilerliyor ve karşılıklı olarak düşmanlarınızla birbirinizi öldürmek üzere bir savaş yapıyorsunuz. Karşı tarafa sürekli olarak ateş ederek onların tüm ittifaklarını patlatmaya çalışıyorsunuz. Sizin askerleriniz otomatik olarak ateş ediyor fakat siz onları sürekli kontrol etmelisiniz aksi halde düşmanlar kolayca sizi alt edebiliyor.
İsyancı generalin ordusuna karşı tüm gücünüzle savunun. Her seviye boyunca kalenizi iyileştirip aynı zamanda da geliştirerek yeni ve güçlü düşman dalgalarına karşı koyabilmek için hamleler yapın.
Oyunun 1.3.0  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
REDCON Oyunu  indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan HEXAGE güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 47.911 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 3,9 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 7.029 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 6 Haziran 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

4 yorumlar

 1. Furkan ÇELİK

  Müthiş beyler hanımlar Beyler yavas yavas gelismeli oyunları sevenler bence hemen indirip oynasın

 2. Nurullah Kolay

  Bence bu oyunun upradesinin kaldırılması lazım ve 2 sı çıkmalı ama çok güzel bir oyun be

 3. Ugur Yalçın

  Oyun cok guzel ancak agziniza bali caliyo tam gelistim diyosun oyun parali moda geciyo cok ketifli hem saldirip ayni zamanda savunmaya da bakmak ama keske bedava olsaymis 🙁

 4. GameLess - Fatih

  Gerçekten çok güzel bir oyun oyuna farklı bir strateji katmışlar bu da diğer oyunlardan farklı olmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir