Redline Rush Hile Mod Apk İndir (v1.3.8)

Redline Rush kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız sahip olduğunuz ve sürekli ilerleyen arabayı yönlendirerek engellerden kurtulup en uzak mesafede yol gitmektir. Redline Rush içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz arabaya sahip olabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Oyunda doğrundan bir yere çarpmadan ilerlemelisiniz bunun dışında hızlı olmalısınız çünkü polisler sizlere arkadanda da çarpabiliyor. Polislere ya da herhangi bir yere çarptığınızda oyunu kaybediyorsunuz, baştan başlıyorsunuz. Para hileli mod sayesinde kaybettiğiniz yerden tekrar devam edebiliyorsunuz. Bununla beraber oyundaki paranız ile arabanızın rengini ve tasarımını değiştirebiliyorsunuz. Eklediğim APK’yı ve DATA’yı kullanarak sınırsız para sahibi olabilir, oyunda ki tüm özellikleri ve araçları sınırsız kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler

Oyundan Görüntüler

redline-rush-hile-mod-apk-indir-1 redline-rush-hile-mod-apk-indir-1 redline-rush-hile-mod-apk-indir-3

APK NASIL KURULUR
Redline Rush Hile Mod Apk İndir (v1.3.8) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply