Retro Runners X2 – Endless Run Hile Mod Apk İndir (v2.33)


Retro Runners X2 – Endless Run Para Hilesi İndir, Retro Runners X2 – Endless Run Hile Mod Apk İndir, Retro Runners X2 – Endless Run Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Retro Runners X2 – Endless Run Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
2.33 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Retro Runners X2 – Endless Run Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 500.000 – 1.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Countryside Games Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 31.206 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,0 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 3.267 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 22 Kasım 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

7 yorumlar

 1. Barış Dayanış

  La Niye 1 yıldız veriyonuz amk

 2. Ali Anıl Ateş

  Güzel Güzel bir oyun vakit öldürmek için birebir

 3. Zeynep Haznadar

  Şu sorunu Su bitince ölmek sacma

 4. Play Store Level kasmak+Oyun denemek

 5. Bahadır Ünal

  Çok başarılı Çok zevkli bozulmadan devam ederse sufer

 6. Minecrafta benziyor çok iyi oyun Oyun iyi qwop’a bakmıştım ama çok iyi

 7. Perfect The most beautiful game

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir