Risky Road Hile Mod Apk İndir (v2.0)


Risky Road Para Hilesi İndir, Risky Road Hile Mod Apk İndir, Risky Road Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Risky Road Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
2.0 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Risky Road Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Ketchapp Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 24.131 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 2.064 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 26 Eylül 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

3 yorumlar

  1. Elif Eymen İşlek

    HE HE, ÇABUK YÜKLENİYOR! Çabuk yükleniyor diyenler o sizin internetiniz o zaman benimki çabuk yüklenmiyor yalan mı diyim şimdi yorumnuza?! OYUNLA İLGİLİ: Oyun güzel,beğendim ama yanınca sinirimi bozuyor.Görsel efektleri harika. Ancak yeni ve değişik araba,yumurta gelmesini isterim.Tabii bunların fiyatını biraz düşürmenizi ricâ ederim. Oyun çok güzel bence, ellerinizle sağlık.?

  2. Arkadaşımda görmüştüm . Beğendim ben de yükledim. Sizlerede tavsiye ederim.

  3. Sevmedim Çocuk oyunu gibi bune mk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir