Rivals at War: Firefight Hile Mod Apk İndir (v1.4)


Rivals at War: Firefight Hilesi İndir, Rivals at War: Firefight Hile Mod Apk İndir, Rivals at War: Firefight Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Rivals at War: Firefight Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.4 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Hothead Games Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Hothead Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 339.913 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 22.037 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Ekim 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

6 yorumlar

  1. Şahane Gayet güzel nadir

  2. Daha önceden oynuyordum ve oyunun son derece zevkli olduğunu biliyorum.Ama şimdi indirdiğimde hem telefonda hem tablette internet hatası veriyo ama sn/48 mb download hızım var.Hothead games yardımcı olursanız sevinirim bu oyunu yeniden oynabilmeyi istiyorum.Belki google playimle ilgili bir sorun da olabilir.

  3. Alperen Uysal

    Mükemmel Gerçekten Oynaması Zevkli Bir Oyun.

  4. yunus Sahutoglu

    Ben ve arkadaş im oyniyamiyoruz ve online olma sini rica ederiz ve roket atar silah var ya o atigindz patlasin be silahlar azicik fiyatlar indir

  5. Obb nerde

  6. Hocam hilesini bulamadim yardimci olurmisun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir