Robbery Bob 2: Double Trouble Hile Mod Apk İndir (v1.5)


Robbery Bob 2: Double Trouble Para Hilesi İndir, Robbery Bob 2: Double Trouble Hile Mod Apk İndir, Robbery Bob 2: Double Trouble Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Robbery Bob 2: Double Trouble ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
v1.5 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Robbery Bob 2: Double Trouble Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 5.000.000 – 10.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Level Eight AB ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 229.754 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 11.605 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

7 yorumlar

  1. Esin İrem Açıkgöz

    Bir yorum okudum düşüncenin saygı duyuyorum ama 1. oyunla bu oyun aynı Çok güzel bir oyun ???

  2. Oyun güzel 1. Bitirdim bakalım 2. Nasıl olucak

  3. Grafik haric herseye bayildin

  4. tüm pskolojimi bozdu insanlığa yararı yok hırsızlara yol mü gösteriyorsunuz?

  5. Gerçekten berbat ötesi olmuş. Hele ilk oyunundan sonra gerçekten grafikler iğrenç! Sakın indirmeyin gidin birinci oyunu indirin bu oyundan kat be kat daha iyi

  6. Bence yükleyin süper bir oyun iğrenç diyenlere takmayın

  7. Ich liebe das Spiel nur das so viel Werbung ist nervt ist und das es kein 3 Spiel gibt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir