Rope Hero 1.39 Hile Mod Apk İndir


Rope Hero 1.39 Hilesi İndir, Rope Hero 1.39 Hile Mod Apk İndir, Rope Hero 1.39 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Rope Hero 1.39 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.39 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Rope Hero 1.39 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Naxeex LLC Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 175.363 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 20.356 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

* Incredible super abilities: climb the walls, jump on the roofs of buildings!
* Fulminant maneuvering strategy in the city!
* Fantastically enthralling gameplay!
The gang of offenders appeared in the city and now they threaten entire population. Act as a defender of the people. Use weapons of high level to eliminate enemies. Become the most courageous and fearless hero! After all, soon as you are capable protect the city from offenders!
* İnanılmaz süper yetenekleri: tırmanma duvarları binaların çatıları atlamak!
* Şehirde fulminan manevra stratejisi!
* Fantastik büyüleyici oyun!
suçluların çete kentinde ortaya çıktı ve şimdi onlar tüm nüfusu tehdit etmektedir. Insanların bir savunucusu olarak hareket ederler. Düşmanlarını ortadan kaldırmak için yüksek düzeyde silah kullanın. En cesur ve korkusuz kahraman ol! Tüm bunlardan sonra, yetenekli kısa sürede suçlular şehri korumak!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

8 yorumlar

 1. nazım Çınaroğlu

  Çok güzel Haritada silah amblemi olan yere ya araba ile ya da kanca ile gittiğimizde silah satın alabiliyoruz multi medya

 2. Qytrewasdfghjklzxcvbnm Abilerim oyunu yapanın ellerine sağlık oyun vallahi çooooooooooookkkkkkkkkkk güzel

 3. İnanmayın Arkadaslar Yorumdaki kisilere bakarak indirdim boyle bir rezalet gormedim. Pisman olursunuz.

 4. -TR-Bluenas Mapping-GR-

  Oyun Harika! Oyunda helikopter kullanmak var hastanenin en tepesinde asker helikopteri var

 5. abi oyun çok güzel 2 sıkıntım var oda oyundaki görevlerde adamin ne degini anlamiyorum türkçe dil secenegj gelmeli vede abi silah alma yerine gidiyorum nasi iceri gircem

 6. Silah gorevlerden aliniyo Rope hero:vice town dan iyi ilk hali bide bu oyun elsane

 7. CİDDİYİM SÜPER çok iyi beş yıldız bile yetmez elinize sağlık sadece biraz kasıyor oyunda evin bile var birde neredeyse bütün herkeste silah var onu düzeltin

 8. 0 0 verecektim ama olmadi neyse oyunu aciyorum tam oyun acilacakken oyun bir anda kapaniyor neden bilmiyorum ve ben tabletten oynuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir