Royal Revolt 2 Hile Mod Apk İndir (3.7.0)


Royal Revolt 2 Hilesi İndir, Royal Revolt 2 Hile Mod Apk İndir, Royal Revolt 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Royal Revolt 2 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.7.0 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Royal Revolt 2 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan flaregames Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 657.337 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 30.085 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

“Oyuncuyu pek çok açıdan eğlendiren aksiyon dolu bir oyun” – YAHOO!

Royal Revolt 2 bir aksiyon-strateji oyunudur. Savunma yolunuzu inşa edin ve diğer oyuncuların üslerini yağmalayın. Kralınızı özelleştirmek ve güçlendirmek için silah ve zırh gibi eşyalar toplayın ve onları yükseltin. Ordunuza savaşta liderlik edin ve tahtınızı tüm dünya çapındaki rakip oyunculardan koruyun. Krallığınızı geliştirin, savunmanızı mükemmelleştirin ve güçlü ittifaklar kurun.

– Krallığını kontrol et ve orduna savaşta liderlik yap
– Düşmanların için ölümcül bir yol hazırlayarak kaleni koru
– Daha güçlü olmak için krallığını kur ve ordunu geliştir
– Bir takım çalışması yapılan “”İttifak Savaşları”” gibi düzenli etkinliklere katıl
– Bir ittifak kurarak arkadaşlarınla işbirliği yap ve konuş”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

8 yorumlar

 1. Sosyal kuresel sohbet alani felan yok. Goruntu optimizasyon yapilabilse daha iyi olur kasmaz.cevrimdışıymiş gibi geldi bana oyun. Kuresel sohbet alanı olmaması büyük eksiklik.onun haricinde guzel oyun. Ben sildim

 2. Ahesya mahesya

  Olympus rising oyununun makineyi yormayan daha eglenceli hali , tavsiye ederim.

 3. Arkadaşlar kendi savunmamda sadece moral hack yaptım eğlenmek için. Başka hiçbir şey yapmadım kesinlikle bunu biliyorlar. Ona rağmen 4senelik hesabımı sildiler bir çırpıda ve geri de vermiyorlar ne dediysem. Oyun desteği çok kötü.zaten sadece bir kaç dil için geçerli bir destek veriyorlar. Bir sorununuz olup oyun desteğe türkçe olarak derdinizi anlattığınızda sadece belli diller için destek verebiliyoruz mesajı gönderiyorlar. Oyun içi menü türkçe ama sizi tükçe olmayan ve okuyamadığınız bir kullanım koşulları kurallarından sorumlu tutuyor…

 4. Caner Gündüz

  oyun süper bağımlılık yaptı Kod:VMDJVEDZO

 5. Çok güzel oyun…

 6. Hasan ADALIYILMAZ

  Çok başarılı. Savunma, saldırı ve strateji bir arada. Yeni başlayanlara hediye kodu: YLXDKNRI

 7. Gundi Filozof

  Oyunu başlat ve bu arkadaş kodunu girerek EPİK bir ödül kazan: HRDXPSQK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir