Rube’s Lab PRO Physics Puzzle Hile Mod Apk İndir (v1.5.3)

Rube’s Lab PRO Physics Puzzle Hilesi İndir, Rube’s Lab PRO Physics Puzzle Para Hilesi İndir, Rube’s Lab PRO Physics Puzzle Mod Apk Download, Rube’s Lab PRO Physics Puzzle Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Rube’s Lab PRO Physics Puzzle İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.5.3 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Rube’s Lab PRO Physics Puzzle PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000 – 5.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Bouland Games Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 31 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 2 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Interaktif Oyun Dünyasinda , Zeka Oyunları türünde fiziksel çok güzel bir oyun olan Rube’nin Lab’ını sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bu fiziksel oyun, mantık oyunlarının klasik bir örneğidir ve onu çözmek için RUBE’nin yardımı ile en kısa sürede, farklı bileşenlerle bulmacaları çözmeniz gerekmektedir.

HIZLI BAŞLAT
Bir kere oynamaya başlayın, size yol boyunca öğreteceğiz ! Arayüz oldukça basit ve pratiktir.

SEZGISEL KONTROL
Normal olarak dokunmatik hareketlerle kontrol edilir.

GERÇEKÇİ FİZİKSEL OYUN
Oyun, 2D dünyasında tasarlanmış olmasına rağmen, fiziki olarak neredeyse gerçeğe mümkün olduğunca yakındır.

BÜYÜK ÇEŞİTLİLİKTE SEVIYELER
Laboratuvarda düzinelerce farklı mekanizma ile karşılaşacaksınız. Her seviyede, mevcut araçları kullanarak çözebileceğiniz bir mantık bulmacası gösterilecektir.

ARAÇLARIN GENİŞ ARALIKLARI
Bu mantık oyunu, size karmaşık sorunları çözmek için çeşitli araçlar verilecektir.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Rube's Lab PRO Physics Puzzle Hile Mod Apk İndir (v1.5.3) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply