RunBot: Rush Runner Hile Mod Apk İndir (v3.1.4)


RunBot: Rush Runner Hilesi İndir, RunBot: Rush Runner Hile Mod Apk İndir, RunBot: Rush Runner Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

RunBot: Rush Runner Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.1.4 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Genera Games Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Genera Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 235.586 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,0 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 25.490 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 17 Kasım 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.4 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Runbot’unuzun çarpıcı bir 3B sonsuz koşucusu: gelişmiş robotik silah sistemi. Protokolü bir ölüm makinesi olarak reddettiniz ve şimdi özgürlük için cesur bir çizgi yaptınız – lazer kuleleri, drone saldırıları veya engellerin sizi yavaşlatmasına izin vermeyeceksiniz! Bu muhteşem sonsuz kaçışta tam hızda koşarken atlama ve kayma. Ne kadar uzağa gidebilirsin?

RunBot’u indirin: Rush Runner artık mobil veya tablet üzerinde tamamen ÜCRETSİZDİR!

RunBot olarak, bu muhteşem festivalin muhteşem 3D grafikleriyle, bitmeyen ve daima değişen bir dizi engelin etrafında koşmanız, yarışmanız, çevirmeniz ve uçmanız gerekecek. Kara mayınlarını atmak için enerji panelleri kullanmaktan kaçınmak, özgürlükten kurtulmak asla kolay değil. Önde uzanan tüm tehlikelere karşı hayatta kalabilmek için mümkün olduğunca çok para ve güç kaynağı toplamayı deneyin.

Robotik araçlarınızı hazırlayın, reflekslerinizi ayarlayın ve kurtuluşa doğru koşmaya başlayın.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

6 yorumlar

 1. omer kelesogluomer

  Vallahi güzel .

 2. erdem çoban

  İsraf Loading derken beyaz ekran çıkıyo oyun açılmıyo boşa indirmeye değmez

 3. Amk koşu oyununda enerjimi olur

 4. ALİ HAYDAR Hacılar

  genera gamesin eline sağlık hanio açılmıyor diyenler varya benonların taaaaaa ebesini s…..m ilk başta durduruldu veriyo sonra keyfini çıkar

 5. Kenan Balasov

  Bayildim İndirmenizi tavsiye ederim acayip guzel

 6. ilkin aliyev

  Oyun ilk başta açılıyordu sonradan oyunu açtığımda beyaz ekran gelmeye basladi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir