Running Circles Hile Mod Apk İndir (v1.1.0)


Running Circles Para Hilesi İndir, Running Circles Hile Mod Apk İndir, Running Circles Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Running Circles Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.1.0 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Running Circles Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 5.000.000 – 10.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan BoomBit Games Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 109.647 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 11.010 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Temmuz 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Daireler Çizmek seni bir kez daha denemeye arzusuyla yanıp tutuşarak, Sersemlemiş ve Şaşkına dönmüş bir şekilde etrafta döndürüp duracak! Bu basit, tek dokunuşlu Çok Oyunculu Atari Oyunu Tamamen Alışkanlık yapan ve elden bırakılamayacak bir oyun. Ne kadar ileri gidebilirsin?

Oyundaki amacın, ekrana sadece doğru zamanda dokunarak Daireden Daireye geçerek hareket etmek. Dairelerin hem içi hem de dışını hareket ettirebilirsin ancak sakın saniyeleri boşa harcama… Tehlike etrafında pusuya yatmış bekliyor.

Mümkün olduğu kadar ileri gidebilmek için ihtiyaç duyacağın tek şeyler, harika bir zamanlama ve yıldırım hızında refleksler.

Yolculuğundan sana yardımcı olacak bir sürü harika Karakterin Kilidini kaldırmak için altın mücevherler topla.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

6 yorumlar

 1. Muhammed Caner BABAER

  Tavsiye edeceğim oyunlardan biri. X Güzel bir oyun herkese tavsiye ederim. Çok stresli bir oyun. Sabırsız olanlar oynamasın. Bu kadar.

 2. Ebrarirem Aydın

  Güzelll Çok güzel herkeze bu oyunu öneririm

 3. Mahsun Kaygin

  Ulan olm yuklemeyin sacmasapan bi oyun

 4. Eray Mertekçi

  İyi Güzel bi oyun tavsiye ederim

 5. Hayatımda gördüm en güzel oyun yapanın eline saglik

 6. Çok kötü Bir tane reklam çıktı hiç kapanmadı oyun güzele benziyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir