Rush Fight Hile Mod Apk İndir (v1.9.98)


Rush Fight Para Hilesi İndir, Rush Fight Hile Mod Apk İndir, Rush Fight Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Rush Fight Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.9.98 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Rush Fight Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Woof Games Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 126.282 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 4.733 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 29 Haziran 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

süper eğlenceli bir arcade eylem için hazır olsun! dünyanın dört bir yanından gelen savaşçıların zorlu, refleksleri test ve kayıtları bölünürler. Eğer kaybederseniz durdurmak ve unutmayın!
Ne sizler için hazırladık:
– Bağımlılık arcade oyunu oynamak. düşman yüzlerce her dakika mücadele ve ödüller kazanmak.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Dream League Soccer 2019 Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT En çok аrаnаn oyunlаrdаn bir tаnesi Dream league Soccer 2019 аpk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir