Samurai Siege: Alliance Wars Hile Mod Apk İndir (v1448.0.0.0)


Samurai Siege: Alliance Wars Para Hilesi İndir, Samurai Siege: Alliance Wars Hile Mod Apk İndir, Samurai Siege: Alliance Wars Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Samurai Siege: Alliance Wars adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Gerçekçi bir dünya yüzeyi fiziğine sahip olan savaş oyunu Samurai Siege’de bazen karlı bazen de sıcaktan kavrulan toprak yüzeylerde savaşlara çıkıyorsunuz. Bunun haricinde oyundaki dünya, oyuncular tarafından keşfedilebilir durumda. Yani, bilinmedik yerleri gezerek ilk siz keşfederseniz, o toprakların sahibi olabilirsiniz. Kendi köyünüzle birlikte keşfedeceğiniz toprakların güvenliği ve geliştirmelerini eksiksiz olarak gerçekleştirmenizde fayda var.

Oyunun   versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Samurai Siege: Alliance Wars Oyunu  indirilme sayısı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Space Ape Games güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 313.653 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 33.011 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 20 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Play Store Oyun Açıklaması

Google Play Tatiller Güncellemeleriyle Tatiller için hazırlanın
Zafer kazanmak için Samuray, Ninja ve Doğulu muhteşem canavarlardan oluşan bir ordu kur! Köyünü, heybetli bir kaleye dönüştür! Güçlü ordular kur! Diğer oyunculara karşı savaş!
Unutma, Samurai Siege ücretsiz bir oyundur. Gerçek para karşılığında bazı oyun içi öğeler satın alınabilir. Satın alma özelliğini, cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak kapatabilirsin.
Samurai Siege, çoklu oyunculu ve eğlenceli bir savaş strateji oyunudur. Köyünü, ninjalardan, samuraylardan ve yaratıklardan oluşan düşman sürülerine karşı savun! Yemyeşil ormanlarda, karlı dağlarda ve çöllerde savaşırken bu esrarlı dünyayı keşfet. Ganimeti ele geçirmek ve nadir öğeleri çalmak için dünyanın her yanındaki oyuncularla savaş. Ya da en güçlü İttifak’ı kurmak için diğer oyuncularla güçlerini birleştir! Diğer ittifaklara savaş ilan et ve dünyaya hüküm sürmek için savaş.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. ııı şey ben bu oyun için çok sevindim

  2. BİLGİ KANALI

    Türkçe dil desteği bekliyoruz

  3. bu oyun turkceydi bir sene once su an niye ingilizce dil seceneklerinde turkce yok turkce dil secimi yeniden gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir