San Andreas Crime City 31 Hile Mod Apk İndir


San Andreas Crime City Hilesi İndir, San Andreas Crime City Hile Mod Apk İndir, San Andreas Crime City Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

San Andreas Crime City Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
31 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
San Andreas Crime City Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan MobilePlus Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 62.333 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,9 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 8.960 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

San Andreas ateş altında olduğunu ve San Andreas Suç City olan tüm gücü ile tekrar kenti temizlemek zorunda.
Onların kontrolü altında şehir yaşıyorsanız suçluları durdurabilir miyim? Bu oyunda size bir askeri polis olarak hareket edecektir.

Bu suçluları durdurmak için, misyonları bir sürü tamamlamak zorunda ve San Andreas tekrar temiz olacak, böylece suçluların ev satın almanız gerekir.
San Andreas etrafında sürüş zaman misyonlar için minimap bakmak ya da hemen bir misyon başlatmak için hızlı düğmeleri kullanabilirsiniz.

Eğer bir araba sahibi olmak gerekmez, çünkü hemen tek misyon türü dışındaki başlayabilirsiniz Tüm misyonlar. Bu oyunda, Rusya, İspanya, Almanya, ABD ve bir özel ordu araba gibi farklı ülkelerden gelen polis arabalarının farklı tür kilidini açabilir

Siz suçluları bombaları bitki ve bunları patlatmak, çalıntı araçlar almak, ortadan kaldırmak için seçebilir ve özel biri öfkeli suçlular hakkında istihbarat belgeleri toplamak…

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

6 yorumlar

  1. Özer Destegül

    Nasıl oynanıyor

  2. Bence. Sende. Dene

  3. Süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

  4. Süper bir oyun bu hepimizin indirin

  5. Bayıldım adeta oyun süper arkadaşlar tavsiye ederim

  6. Muhteşem 10 numara 5 Yıldız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir