Sea Battle 2 Hile Mod Apk İndir (1.6.0)


Sea Battle 2 Hilesi İndir, Sea Battle 2 Hile Mod Apk İndir, Sea Battle 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Sea Battle 2 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.6.0 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Sea Battle 2 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan BYRIL Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 473.693 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 16.182 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Hepimizin küçük yaşlardan beri çok iyi bildiği Sea Battle 2 oyunu şimdi yepyeni özelliklerle ve çok sayıda silah seçeneğiyle geliyor! Bugüne kadar dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan bu harika oyunda gemiler, uçaklar denizaltılar, mayınlar, radarlar ve daha bir sürü şey emrinizde olacak. Gemilerinizi oyun alanına yerleştirin, rakibinizin bölgelerine saldırın ve gemilerini batırmak için çok sayıdaki cephaneyi kullanın. Kendi stratejilerinizi oluşturun ve rakiplerinize tek bir şans bile vermeyin!

Dünyanın dört bir yanındaki rakiplerle çevrimiçi ve gerçek zamanlı olarak mücadele edin! Taraflar arasındaki savaşlara katılın!
Sea Battle 2, not defteri tarzındaki göz alıcı grafiklerin yanı sıra oyuna özgünlük ve unutulmaz bir atmosfer katan özel efektler sunuyor!

Oyun özellikleri:

ÇEVRİMİÇİ SAVAŞLAR
Dünyanın dört bir yanındaki rakiplerle mücadele edin! Platformunuzu savunun! Her oyuncu savaşın kaderini belirleyebilir!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

8 yorumlar

 1. Sevban Yayla

  Oyun bi harika. Ama gemiyi dönderirken basta koymadan da donderebilmemiz gerek bence daha iyi olur o zaman kontrollerde 5 yıldız

 2. Ben bu oyunün yapımcılarını tebrik ederim

 3. Emrah Kuvanci

  Fena değil 🙂

 4. Çok güzel bir oyun tavsiye ediyorum bluetoothda 2 kişiyle oynayabiliyorsun

 5. Şafak oyun TV

  Çok güzel

 6. Sevket Salil

  Abi çok güzel omuş BYRIL

 7. Abi Bosver Ya

  yeni yükledim acaba nasıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir