Shoot Strike War Fire Hile Mod Apk İndir (1.1.3)


Shoot Strike War Fire Para Hilesi İndir, Shoot Strike War Fire Hile Mod Apk İndir, Shoot Strike War Fire Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Shoot Strike War Fire ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
1.1.3 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Shoot Strike War Fire Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan D3. ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 77.910 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 7.931 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

Play Store Oyun Açıklaması

Bütün dünya bir umutsuzluk içine düştü. Bu sanal dünyada, sen keskin nişancı olduğunu, yaşam ustası, bir kötülük ömrünün sonuna ilan yüklü mermi, bir kez. Senin görevin, zombi tarafından enfekte olmayan şehirdeki insanları korumak için, hayatlarını silahlarını almak ihlal gibi birçok düşmanları yok etmek için kan dökmeye etmektir. Bu, bir 3D FPS shooter oyunu gerçek bir dövüş oyunu ekrana sahip. Oyun zor, ardışık artışlarla basit zorluk ve otomatik olarak son derece eğlenceli zorluk ayarlayabilirsiniz.

Oyun özellikleri:

* Mükemmel arayüzü: bir first-person shooter, tam parmak basit işleme dokunun.

* Akıllı kontrol sistemi: Sen düşman sayısını, düşman AI, oyun hassasiyetini ayarlayabilirsiniz.

* Harita senaryoları çeşitli: karla kaplı kar sahneleri, toz, açık yeşil alan sahneleri.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Özkan Avcilar

    Begendik

  2. İyi gibi ama çok ezik yapmışlar gelişmeli

  3. Ya güzwlde bazen donuyo kardeşimnoynuyo? lütfen düZeltin blannn söz konusu kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir