Simon’s Cat – Crunch Time Hile Mod Apk İndir (v1.7.1)


Simon’s Cat – Crunch Time Hilesi İndir, Simon’s Cat – Crunch Time Para Hilesi İndir, Simon’s Cat – Crunch Time Mod Apk Download, Simon’s Cat – Crunch Time Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Simon’s Cat – Crunch Time İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.7.1 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Simon’s Cat – Crunch Time PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Strawdog Publishing Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 76.914 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,8 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 623 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Yayıncı: Strawdog Studios
Kara kargalar, Simon’ın Kedisinin favorisi Lezzetli İkramları çaldılar. Onları geri bulmasına sadece SEN yardım edebilirsin!

Her yanda iştah açıcı İkramların fışkırdığı yepyeni ve muhteşem mekanlarda geçen renkli macerada Simon’un Kedisi, Maisy, Chloe ve Jazz ile bir grup azimli kediciğe katıl!
Bu Bedava bulmaca oyununda, Kedi tavrını da takınarak lezzetli İkramları toplamaya, büyük badilerle dövüşmeye ve sevimli hayvancıklarla arkadaş olmaya hazırlan!

Basit ve bağımlılık yapıcı bir bulmaca oyunu! Aynı renkteki İkramları birleştirerek lezzet zinciri oluşturacaksın.
Altı farklı oyun modu ve yüzlerce zorlu seviyede oyna! Bu mahalle senden sorulur!
Arkadaşlarına meydan oku! Onların rekorlarını kır, en iyi sen ol!
Kötü adamlara karşı savaş! Köpek Bay Royston, Bay Potts, aç kirpiler ve ikramkolik elektrik süpürgesi gibi düşmanlarla savaşta İkramlarını ve özel güçlendiricilerini kullan!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

6 yorumlar

  1. Cok eglenceli ??

  2. Kedileri çok iyi tanıyan bir grafikerle karşı karşıyayız, bayıldım!

  3. Daha cok kurabiye turu ekleyin!

  4. Zevkle oynuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir