Sky Force Reloaded Hile Mod Apk İndir (v1.82-b49)


Sky Force Reloaded Hilesi İndir, Sky Force Reloaded Hile Mod Apk İndir, Sky Force Reloaded Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Sky Force Reloaded Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v1.82-b49 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Sky Force Reloaded Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Infinite Dreams Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 120.259 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,7 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 2.915 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Çok çeşit shooter oyunu var ancak “Sky Force” piyasadaki oyunların hiçbirine benzemiyor. Bu muhteşem shoot’em up oyunu, klasik atari özelliklerini modern teknolojinin imkanları ile birleştiriyor. Serinin yeni oyunu muhteşem bir stile sahip olarak karşımıza çıkıyor.

“Sky Force 2014”, oyuncular ve kritikler tarafından çok beğenilen bir oyundu. “Reloaded”, oyunculara “Sky Force”da sevdikleri şeyleri geri getiriyor. Cihazınızın ısınmasına ve parmaklarınızın kopmasına hazır olun. Kendinizi yeni görevlere, daha güçlü düşmanlara ve nefes kesen bölüm sonu canavarlarına hazırlayın!

“Sky Force Reloaded” muhteşem 3D grafiklere, harika bir oyun tecrübesine ve pek çok yeni özelliğe sahip. Uçaklarınızı geliştirme seçenekleriniz muazzam. Evet, doğru duydunuz, UÇAKLAR! Sizi tatmin edecek miktarda uçak seçeneği var. Her birinin farklı güçlü yönleri ve zayıflıkları var.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir