Skyforce Unite! Hile Mod Apk İndir (v1.8.0)


Skyforce Unite! Para Hilesi İndir, Skyforce Unite! Hile Mod Apk İndir, Skyforce Unite! Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Skyforce Unite! adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Skyforce bir uçak oyunudur. Doksanların yakından tanıyacağı retro tarzı uçak oyununu anımsatıyor. Oyunda pilotunuzu ve uçağınız özelleştirebiliyorsunuz. Daha deneyimli pilot ve daha özellikli bir uçak ile savaş esnasında kendinizi daha iyi savunma şansınız oluyor. Yapmanız gereken karşınıza çıkacak olan canavarlara karşı kendinizi savunmanız ve verilen görevleri tamamlamanız gerek. Diğer oyuncular ile birleşerek savunmaya geçebilirsiniz.

Bonuslar toplayarak kart kullanma ve savunma seçeneğiniz de mevcut. Havada karada denizlerin üstünde her yerde uçabileceğiniz bu oyunda stratejinizi iyi belirleyip akıllıca hareket etmelisiniz. Göklerin efendisi olacağınız bu oyunda yeni araziler keşfedebilir düşman altında olan yerleri medeniyete kavuşturabilirsiniz.
Bu heyecan dolu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun 1.8.0  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Skyforce Unite! Oyunu  indirilme sayısı 500.000 – 1.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Kairosoft Co.,Ltd güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 14.748 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 1.041 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 19 Ekim 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

3 yorumlar

  1. Çokkk güzel 😀 tam aradığım tip oyun, karakterler falan her şeyiyle müthiş

  2. Awesome Pretty good but really requires to be lucky. I wish this to be an offline game in the future.

  3. kağan oğuz kulaoğlu

    Nice game It’s a nice game for lesbians u can enjoy alot if u are lesbian

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir