Slashers: Intense 2D Fighting Hile Mod Apk İndir (v1.291)

Slashers: Intense 2D Fighting Para Hilesi İndir, Slashers: Intense 2D Fighting Hile Mod Apk İndir, Slashers: Intense 2D Fighting Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Slashers: Intense 2D Fighting Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.291 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Slashers: Intense 2D Fighting Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Stun Games Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 33.840 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 3.145 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Aralık 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Eski oyun salonlarının heyecan verici 2D dövüş oyunlarının ruhu Slashers ile geri dönüyor!
Kolayca oynayabileceğin fakat taktiksel bir mücadeleye hazır mısın?

Temel Özellikler:

* Tamamen farklı oynanış tarzına sahip 10 dövüşçüden birini seç:
Osmanlı tokadı ve hançer kullanan Efe’den, doğa ruhlarını kullanarak dövüşen Kazak şaman Nagaşapa’ya çok renkli tarzlara sahip özel dövüşçülerden birini seçin.

* Dokumatik ekranlara uygun tasarım:
Joystick ve gamepad kullanmadan hassas dokunmatik ekran arayüzü ile özel hareketleri kolaylıkla yapın.
“Yeni başlayan” modu ile en güçlü hareketleri tek dokunuşla sergileyin.

* Internet üzerinden eşzamanlı oynanış.(Net Play)
Hangi cihazda olursa olsun dünya üzerindeki tüm oyuncularla internet üzerinden eş zamanlı dövüşebilirsiniz.

* Her dövüşten önce güçlerinizi belirleyin:
Özel güçlerinizi (Power Moves) kombine edin ve rakibinize göre taktiğinizi değiştirin!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Slashers: Intense 2D Fighting Hile Mod Apk İndir (v1.291) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

6 Comments

  1. mehmet kar 14 Ocak 2018
  2. Ramazan Yayan 14 Ocak 2018
  3. Seyyad Quluzade 14 Ocak 2018
  4. Furkan Atakan 14 Ocak 2018
  5. Dolunay 14 Ocak 2018
  6. murat andız 14 Ocak 2018

Leave a Reply