Snapimals: Discover Animals Hile Mod Apk İndir (v1.0.5)

Snapimals: Discover Animals Para Hilesi İndir, Snapimals: Discover Animals Hile Mod Apk İndir, Snapimals: Discover Animals Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Snapimals: Discover Animals isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Snapimals: Discover Animals Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan BebopBee, Inc. gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 32.508 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 892 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 5 Ocak 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.4 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Snapimals: Discover Animals Hile Mod Apk İndir (v1.0.5) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

8 Comments

  1. Omer Faruk Degirmenci 7 Şubat 2018
  2. Kıvanç Ege Kartal 7 Şubat 2018
  3. 7 Şubat 2018
  4. Honkiponk x 7 Şubat 2018
  5. Yusuf User 7 Şubat 2018
  6. Enes Işık 7 Şubat 2018
  7. ŞERİFE TÜREDİ 7 Şubat 2018
  8. Karakini Atinkaya 7 Şubat 2018

Leave a Reply