Sniper Shoot Fire War Hile Mod Apk İndir (1.2.2)


Sniper Shoot Fire War Para Hilesi İndir, Sniper Shoot Fire War Hile Mod Apk İndir, Sniper Shoot Fire War Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Sniper Shoot Fire War ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
1.2.2 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Sniper Shoot Fire War Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan RAY3D ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 201.830 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,0 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 24.044 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

Play Store Oyun Açıklaması

Eğlenceli keskin nişancı oyunu “Sniper Yangın Savaşı Vur” tutku dolu nefis oyun ekranı, kolay kullanım, sahip google oyun platformu, indi, ihtiyacınız, size dünyanın en iyi keskin nişancı biri olacak games.Here çekim duramazsın let serin kafa anomali analizi ve hızlı, agresif, doğru çekim practices.Quickly gözünün önünden, oyunun heyecanını yaşamak için tereddüt etmeyin korkunç suçluları izin vermeyin, senin elinde silah almak kan kadar kaynatın yapmak ve tutkulu keskin nişancı o heyecan!
★★★★ Oyun Özellikleri:
★ Çoklu oyun modları: Oyun 2 modu, seviye modu ve özel modları seçmek için mevcuttur; Sınırsız düzeyleri modu serin tutmak ve bunu içine kırdı ne kadar görmek sağlar!
★ Düşman istihbarat kontrol sistemi: daha zengin ve harika mücadele düşman ve istihbarat sayısını ayarlayarak, böylece.
Oyun senaryoları bir dizi ★: böylece farklı senaryolar, kare, benzin istasyonu, çatı ve çeşitli vardır.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. çok güzel bir oyun herkese tafsye eserim

  2. Güzel oyun herkese tavsiye ediyorum

  3. Salakça bi oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir