Space Defense – Shooting Game Hile Mod Apk İndir (v1.9)


Space Defense – Shooting Game Para Hilesi İndir, Space Defense – Shooting Game Hile Mod Apk İndir, Space Defense – Shooting Game Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Space Defense – Shooting Game Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.9 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Space Defense – Shooting Game Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 100.000 – 500.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Webelinx Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 5.449 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 548 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 27 Ekim 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

☣ Dikkat, savunma! ☣ Angry yabancılar sizin uzay gemisi doğru gidiyoruz -, acele onları silin ve gezegeni savunmak!Indir ‘Uzay Savunması – Atış Oyun’ ücretsiz, ve bu son derece iptilâ oyun ile gezegeni yok gelen kötü Uzay işgalciler önlemek! Kule savunma oyunları ve çekim tüm hayranları için, burada saatlerce onları meşgul edecek yeni bir eğlence geliyor. Gereksinimler: hızlı ve çevik parmakları ve yabancı saldırıları mücadele kararlılık!

➤ Düşman büyük bir küme dalgalar içinde gezegen saldırıyor!
➤ Ekrana çekmek için dokunun, sürekli ateş kaydırın.
Taret ➤ Yedi farklı: patron öldürmek ve taret kilidini.
➤ Para toplayarak silah yükseltin.
➤ Sağkalım Modu girin ve son kurtulan kalmaya çalışın.
➤ iki gezegen Savunma, çeşitli ilginç başarıları almak ve gezegenin Uzay işgalciler silip.
➤ Savunma – çocuklar için en iyi arcade oyunları biri!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir