Spin Blade 3 Hile Mod Apk İndir (1.2)


Spin Blade 3 Para Hilesi İndir, Spin Blade 3 Hile Mod Apk İndir, Spin Blade 3 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Spin Blade 3 ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
1.2 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Spin Blade 3 Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 100.000 – 500.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Forall Games Inc. ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 1.575 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 224 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Dream League Soccer 2019 Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT En çok аrаnаn oyunlаrdаn bir tаnesi Dream league Soccer 2019 аpk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir