Stage Rush – Imagine Dragons Hile Mod Apk İndir (v2500)


Stage Rush – Imagine Dragons Para Hilesi İndir, Stage Rush – Imagine Dragons Hile Mod Apk İndir, Stage Rush – Imagine Dragons Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Stage Rush – Imagine Dragons Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
2500 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Stage Rush – Imagine Dragons Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000 – 50.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Zig Zag Zoom Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 1.991 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,8 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 39 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 5 Şubat 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

2 yorumlar

  1. Merve Günüç

    SÜPERRRR Kanser için yapılmış ve oyunda süper düşünmeden indirin

  2. İndirin güzel oyun grafikler özellikle çok iyi ve kanserli çocuklara yardım ediyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir