Stereotypo Hile Mod Apk İndir (v1.20)

Stereotypo Hilesi İndir, Stereotypo Para Hilesi İndir, Stereotypo Mod Apk Download, Stereotypo Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Stereotypo isimli oyunu direkt hızlıca sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra kelime oyunları kategörisinde oyunun hakkını verdiğini hafızanıza  yazacaksınız.
v1.20 versiyonlu oyunun apkhileli hale getirilmiş olup modlu olarak sitemize eklenmiştir. Oyunun hileli versiyonu çok farklı his vereceğinden eminiz. Oyunun hileli halini beğenmemeniz durumunda Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirseniz dilediğiniz talebe göre apkları yayınlayabiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Stereotypo İsimli oyunun playstore istatiklerini baktığımızda 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun üreticisi  imbaLab kelime oyunları hakkında bilgi sahibi belliki. 
Oyunu 50.040 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. olumsuz değerlendirme veren sayısıda 1.244 civarında.

“Kelime oyunları, her zaman için aklımızı zorluyor. Ama bir yandan da bilgimizi sınıyor ve yeni şeyler öğrenmemizi sağlıyor. İşte bu oyundaki en büyük artı da bu. Tamamen yenilikçi bir yapı üzerinden ele alıyor ve inceleyebiliyoruz. Kelime oyunlarının içeriğinde yer alan birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri, kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Çarpıcı bir zafer kazan! Oynamaya hemen başla! Tamam, bu kadar stereotip yeter.
Bu oyunun amacı, sözcüklerle uygun resimleri birleştirmektir. Örneğin: bir kadın cüzdanında ne taşır?

Göreve uygun olan resimleri seçin ve yeni stereotipleri ortaya çıkarın!
İçinizdeki entelektüeli serbest bırakın! Oyundaki birçok görev, beyninizi gerçekten kullanmanızı gerektirir. En küçük ayrıntıları dahi kaçırmayın!
Doğru resimleri seçmenizin gerektiği görevlerin bazı örnekleri şunlardır:
gece, şans, Fransa, Oscar ödülleri, insanlar tehlikede olduğunda ne düşünür?
Ayrıca, unutmayın – özdeşleştirdiğiniz kavramlar, yazarların aklındakilerle örtüşmezse, eşsizsiniz demektir!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Stereotypo Hile Mod Apk İndir (v1.20) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

6 Comments

  1. 29 Aralık 2017
  2. Gülsüm Ravza Kabacan 29 Aralık 2017
  3. Watashi wa Mitsuki 29 Aralık 2017
  4. Eylül Genç 29 Aralık 2017
  5. Zeynep Merve Cankara 29 Aralık 2017
  6. Damla gülaçar 29 Aralık 2017

Leave a Reply